Akcesoria do makijażu


Akcesoria do makijażu mają wpływ na jakość wykonania stylizacji.

Trzeba powiedzieć, że są równie ważne, jak wykorzystywane przez makijażystkę kosmetyki. Na wyposażeniu salonu znajdują się różne narzędzia i akcesoria, dzięki którym możliwe jest dokładniejsze nałożenie podkładu, bardziej precyzyjnie wykonana kreska czy też idealnie wykonturowana twarz. Akcesoria do makijażu to oczywiście pędzle, aplikatory do pudru i temperówki do kredek. Wśród tych, które mają jednak decydujące znaczenie dla dobrze wykonanego make-up’u są gąbki do makijażu i pęsety. Ponadto nie tylko na finalnym etapie zabiegu, ale też na wszystkich wcześniejszych niezastąpionym narzędziem jest lusterko kosmetyczne. Dzięki niemu klientka może kontrolować postępy pracy kosmetyczki.

Niezastąpione akcesoria do makijażu. Must have każdej kosmetyczki!

Akcesoria do makijażu, które od dłuższego czasu są podstawowym wyposażeniem każdej kobiecej kosmetyczki i profesjonalnego salonu kosmetycznego, to gąbki do makijażu. Wykorzystuje się je do aplikacji kosmetyków, zarówno bazowych, jak podkład i fluid, jak również kolorowych, czyli cieni do powiek. Dostępne są w różnych rozmiarach, od małych do precyzyjnego wykonania makijażu oka, do dużych wykorzystywanych do równomiernego rozprowadzania podkładu oraz konturowania twarzy. Gąbki do makijażu mają nie tylko różne rozmiary, ale też kształty, co ma wpływ na komfort i wygodę użytkowania.

Proponowane przez nas profesjonalne akcesoria do makijażu to też pęsety. Wykorzystywane są do regulacji brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. To jeden z podstawowych zabiegów, jakim regularnie poddają się kobiety. Bardzo często jednak niewielkie poprawki są konieczne bezpośrednio przed wykonaniem makijażu.

Skompletuj własny zestaw akcesoriów do makijażu!

Pomimo różnic w nawykach oraz doświadczenia kosmetyczek każda potrzebuje podobnych akcesoriów do makijażu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty firmy 3 Claveles przygotowane z myślą o początkujących i już doświadczonych kosmetyczkach. Wszystkie wyróżniają się wysokiej jakości materiałami oraz bezpieczeństwem stosowania, co w branży kosmetycznej ma priorytetowe znaczenie.