o nas

Hiszpańska marka 3 Claveles, specjalista jeśli chodzi o nożyczki fryzjerskie, narzędzia i akcesoria kosmetyczne.

Fabryka gdzie powstają nożyczki fryzjerskie, narzędzia kosmetyczne oraz akcesoria beauty jest wyposażona w najlepszą i najnowocześniejszą dostępną technologię, co przekłada się na jakość towarów. Nożyczki fryzjerskie i kosmetyczne, cążki czy pęsety są znane ze swojej niezawodności w ponad 60 krajach, na 5 kontynentach.

3 Claveles zdobył pozycję lidera na rynku narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych, a także noży kuchennych. Ponadto ciągłe zaangażowanie w podnoszenie jakości i innowacyjności produktów czyni 3 Claveles nie tylko pierwszą marką w tych segmentach w Hiszpanii, ale również liderem rynków światowych.

historia

Firma Bueno Hermanos, S. A. została założona przez siedmiu braci w małym warsztacie rzemieślniczym w 1930 roku. Początkowo produkowali głównie akcesoria do użytku domowego, takie jak nożyczki do manicure, nożyczki fryzjerskie, czy nożyce do szycia. Z każdym kolejnym rokiem mała firma zdobywała uznanie i umacniała swoją pozycję na rynku krajowym. A wszystko dzięki marce 3 Claveles, która w tej chwili jest już synonimem doskonałej jakości.

W roku 1963 w związku z ciągłym rozwojem rodzina Bueno przenosi swoją główną siedzibę do Logroño (La Rioja). To właśnie tam zbudowano fabrykę o powierzchni początkowo 5.000 m². A już w 1969 roku powiększono powierzchnię produkcyjną ponad dwukrotnie – do 11.000 m². W tym czasie firma zaczęła podbijać rynki zagraniczne, pojawiając się na wszystkich pięciu kontynentach..

3 Claveles nożyczki fryzjerskie - farbyka

Bueno Hermanos, S. A. jest firmą stale rozwijającą się wprowadzając na rynek nowości i innowacje. W 1999 roku podjęto kolejną ważna decyzję. Tym razem nowy zakład, w którym powstają nożyczki fryzjerskie powstaje na terenie przemysłowym – Cantabria I w Logroño, La Rioja. Łączna powierzchnia fabryki 20.000 m².

3 Claveles nożyczki fryzjerskie fabryka

certyfikaty i nagrody

nożyczki fryzjerskie z dożywotnią gwarancją

Dożywotnia gwarancja producenta

3 Claveles zapewnia dożywotnią gwarancję na nożyczki fryzjerskie i narzędzia kosmetyczne. Warunkiem gwarancji jest właściwe użytkowanie.

Certyfikat zarządzania jakością nożyczki fryzjerskie

Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2012

Wszystkie wyroby 3 Claveles podlegają indywidualnej kontroli przez ekspertów tak, aby zawsze oferować produkt najwyższej jakości. Jest to elementem Systemu Zarządzania Jakością w projektowaniu i produkcji.

National-Science Foundation Certyfikat nożyczki fryzjerskie

Certyfikat National Science Foundation

Nożyczki 3 Claveles są certyfikowane przez niezależną, pozarządową organizacją NSF International. Certyfikat NSF gwarantuje, że wyrób został sprawdzony przez jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych instytucji zdrowia publicznego.

Design Plus Award 2012

Wyjątkowa nagroda DESIGN PLUS przyznawana począwszy od 1983 roku na międzynarodowych targach Ambiente we Frankfurcie. Wyróżnione nią zostają produkty, które łączą nietuzinkowy wygląd z funkcjonalnością.

Innova Award

Nagroda dla pionierów w dziedzinie badań i rozwoju a także tworzeniu innowacji.