Wyświetlanie jednego wyniku

Tradycyjne maszynki do golenia

Tradycyjne maszynki do golenia

Nożyczki do brody i wąsów 4,5″


Tradycyjne maszynki do golenia od kilku sezonów zyskują na popularności wśród mężczyzn, którzy stawiają na klasykę.

Salony barberskie specjalizujące się w pielęgnowaniu męskiego zarostu i włosów korzystają tylko i wyłącznie z profesjonalnym akcesoriów barberskich. Mowa tu o tradycyjnych maszynkach do golenia na wymienne żyletki czy brzytwach barberskich. 3 Claveles w ofercie posiada tradycyjne maszynki do golenia. Są różnej grubości, długości i wielkości rączki. Szeroki wybór, aby każdy mógł wybrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Goląc się idealnie dobraną tradycyjną maszynką można w bardzo łatwy i szybki sposób pozbyć się zarostu. A przy tym uzyskać idealną gładkość skóry czego nie da nawet najlepsza maszynka jednorazowa. Należy przy tym być jednak bardzo ostrożnym i delikatnym, gdyż żyletki są bardzo ostre co zwiększa ryzyko skaleczeń czy podrażnień.

Najlepsze salony barberskie szkolą swoich pracowników zanim dojdą do perfekcji w goleniu tradycyjnymi narzędziami. Co ważne golenie tradycyjną maszynką, nawet w domu nie jest trudnym zadaniem, ale wymaga wprawy i doświadczenia.

Maszynka do golenia na żyletki to idealne rozwiązanie dla panów, którzy lubią dbać o swój zarost i oczekują najlepszych rezultatów golenia. W tym wypadku po zużyciu żyletki po prostu się wyrzuca i wymienia na nowe. Warto jednak wiedzieć, że prawdziwe, tradycyjne akcesoria do usuwania zarostu to brzytwa barberska. Nie wymaga ona kupowania żyletek. Brzytwę ostrzy się specjalnymi, przeznaczonymi tylko do tego kamieniami o różnej gradacji ziaren. Odpowiednie przygotowanie ostrza poleca na przechodzeniu od największej gradacji do najmniejszej, aby było one idealnie ostre i równe. Salony barberskie wspomagają się profesjonalnymi serwisami, które zajmują się konserwacją i ostrzeniem maszynek i brzytew do golenia z tradycyjnym ostrzem.