Narzędzia fryzjerskie


Narzędzia fryzjerskie decydują w znaczącym stopniu o możliwościach fryzjera oraz jakości i precyzji wykonywanych zabiegów.

Wśród nich są narzędzia fryzjerskie do cięcia i strzyżenia o różnym przeznaczeniu. Nie zawsze fryzjerzy mieli tak ogromny wybór sprzętu, dzisiaj każdy rodzaj strzyżenia włosów może być wykonywany przy użyciu innego narzędzia. W ofercie 3 Claveles dostępne są narzędzia cechujące się zarówno łatwym użytkowaniem, jak też wysoką jakością materiałów i wykonania. Zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb początkujących fryzjerów oraz wysokich oczekiwań doświadczonych profesjonalistów.

Profesjonalne narzędzia fryzjerskie dla fanów dobrego cięcia

Narzędzia fryzjerskie 3 Claveles to jedne z bardziej docenianych produktów w tej branży. Ponieważ do ich produkcji wykorzystuje się stal szlachetną, która odpowiada za trwałość sprzętu i odporność na uszkodzenia. Ponadto to jakość tworzywa w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji przekłada się na ostrość cięcia. Wśród dostępnych produktów są nożyczki fryzjerskie dla osób prawo- i leworęcznych, w różnych kolorach i wariantach. Oferujemy ponadto degażówki do cieniowania oraz brzytwy fryzjerskie i gotowe zestawy nożyczek, będące kompletnym wyposażeniem do cięcia włosów.

Podstawowe narzędzia fryzjerskie do cięcia i strzyżenia

Są takie narzędzia dla fryzjera, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym salonie. Firma 3 Claveles oferuje podstawowe narzędzia w unikalnej formie, wyróżniające się jakością cięcia spośród innych, podobnych produktów dostępnych na rynku. Każdy fryzjer powinien posiadać profesjonalne nożyczki fryzjerskie wykonane ze stali nierdzewnej, dostosowane do cięcia prawą lub lewą ręką w zależności od indywidualnych predyspozycji. Ale przede wszystkim ważna jest ich ostrość oraz waga, która ma wpływ na wygodę i komfort ich użytkowania.
Podstawowe narzędzia fryzjerskie uzupełniają dzisiaj też degażówki, które wciąż nie są obecne we wszystkich salonach. Dzięki nim cieniowanie włosów jest bardziej precyzyjne. Umożliwiają one nadanie lekkości włosom grubym i gęstym. Szczególnie we fryzjerstwie męskim dobrze sprawdzają się brzytwy. Powrót krótkich damskich fryzur spowodował jednak, że stały się potrzebne też w salonach dla kobiet.