Narzędzia i akcesoria kosmetyczne


Narzędzia i akcesoria w salonie kosmetycznym

Salon kosmetyczny zaczyna się przede wszystkim od pasji, talentu i ciężkiej pracy na żywym organizmie. Dopiero potem przychodzi czas na wyposażenie, meble, sprzęty oraz narzędzia i akcesoria kosmetyczne. W odległych już latach w salonach wykonywało się tylko podstawowe zabiegi, do których należą przede wszystkim manicure i pedicure. To taka podstawa pracy kosmetyczki. Nikt nie myślał o skomplikowanych zabiegach na twarz czy ciało przy użyciu nowoczesnych, naszpikowanych technologią sprzętów. To na tych najprostszych akcesoriach skupiano cała uwaga, a do ich jakości uwagę przykłada się do dnia dzisiejszego. Te podstawy stanowią swoisty budulec każdego salonu kosmetycznego i są dla każdej kosmetyczki przedłużeniem jej ręki.

Jakość i trwałość narzędzi i akcesoriów kosmetycznych

Profesjonalizm pojawia się wtedy kiedy przestajemy zwracać uwagę tylko na wygląd, a skupiamy się przede wszystkim na jakości, trwałości i estetyce akcesoriów. Czy można mieć to wszystko, a przy tym nie stracić na wyglądzie? 3 Claveles to firma o ugruntowanej pozycji na światowym rynku, która przykłada ogromną wagę do każdego etapu produkcji swoich wyrobów. Każdy przedmiot wychodzący z fabryki przechodzi skrupulatne i dokładne testy, aby każdy mógł cieszyć się ich użytkowaniem przez długie lata. Podstawowe akcesoria kosmetyczne, takie jak cążki, pęsety czy nożyczki zaprojektowano tak, aby idealnie leżały w dłoni, niezależnie od jej wielkości. Zarówno kobiety jak i mężczyźni na całym świecie chwalą jakość i precyzję przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju zabiegów. Uniwersalność każdego przedmiotu pozwala cieszyć się użytkowaniem profesjonalnych akcesoriów kosmetycznych nawet w zaciszu domowym.

Profesjonalne narzędzia i akcesoria kosmetyczne

Akcesoria kosmetyczne w salonie powinny zawsze być gotowe, czekać odpowiednio przygotowane i zdezynfekowane. Każdy zabieg jest inny i do każdego niezbędne są inne przedmioty. 3 Claveles oferuje pełen wachlarz akcesoriów wykonanych ze stali nierdzewnej, chirurgicznej, hartowanej, niklowanej czy powlekanej. Poszczególne serie produktów mogą różnić się od siebie niewielkimi niuansami lub być całkowicie inne.
Większą część wyrobów przeznaczono typowo do użytku profesjonalnego w salonie kosmetycznym wyróżnia się jakością i trwałością wykonania.
Pęsety, nożyczki czy cążki hiszpańskiej marki mogą być używane również przez osoby nie mające wykształcenia kosmetycznego, we własnym domu.
Akcesoria zostały tak opracowane, aby idealnie leżały w dłoni, a praca z nimi była intuicyjna i prosta.

Jeśli chcesz wyposażyć swój salon kosmetyczny w wysokiej jakości profesjonalne akcesoria kosmetyczne sprawdź naszą ofertę. Nie ma znaczenia czy jesteś doświadczoną kosmetyczką czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kosmetyką. 3 Claveles to firma z pasją wychodząca naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, również tych szukających dobrych akcesoriów do użytku własnego.