Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Degażówki niezastąpione narzędzie pracy fryzjera


Degażówki używane w salonie to rodzaj nożyczek do włosów z ostrzami w kształcie mniejszych lub większych zębów na jednym z ostrzy lub na obu.

To nożyczki fryzjerskie o wyjątkowym kształcie. Dzięki nim fryzjer może wycieniować, przerzedzić zbyt grube włosy czy też załagodzić kontury powstałej fryzury. Jakość stali z jakiej zostały wykonane degażówki ma ogromne znaczenie. Te z wyższej półki gwarantują osiągnięcie doskonałego cięcia już podczas jednego ruchu. 3 Claveles wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały w produkcji narzędzi fryzjerskich. Dzięki zastosowaniu hartowanej stali zachowują one swoją ostrość, twardość i niezawodność podczas użytkowania. Ostrza posiadające mikroszlif mogą zagwarantować nie tylko idealne cięcie, ale również zdrowe odrastanie końcówek po wizycie w salonie fryzjerskim.

Degażówki 3 Claveles z serii Aluminium gwarantują komfort użytkowania, a ich ergonomiczna budowa zapewnia maksymalne odciążenie dłoni przy równoczesnym komforcie pracy. Dodatkowo zamontowana w nich śruba T4 regulująca napięcie i nacisk pomiędzy ostrzami nożyczek gwarantuje doskonałe rezultaty cięcia za każdym razem. Warto pamiętać, że przy odpowiednim dbaniu o narzędzia w salonie fryzjerskim posłużą one latami.

Wybierając degażówki do swojego salonu fryzjerskiego warto zwrócić uwagę, że występują one w dwóch wariantach:

    • degażówki jednostronne – będą idealne podczas ostatecznego dopracowywania fryzury i pozwalają wyciąć około 50% włosów przy jednym cięciu,
    • degażówki dwustronne – pozwalają w naturalny sposób optycznie zmniejszyć objętość fryzury i dodać jej lekkości.