Polerki do paznokci

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dlaczego polerki do paznokci są niezbędne?

Polerki do paznokci to jedno z akcesoriów kosmetycznych, które koniecznie powinno znaleźć się w każdym salonie. Podczas każdorazowego wykonywania zabiegu manicure nie wolno o niej zapominać. Gdyż pozwala nadać ostatni szlif paznokciom. Jest ona niezbędnym narzędziem pozwalającym idealnie wyrównać i wypolerować całą powierzchnię płytki, a także jej krawędzie. Co ważne używanie jednej polerki nie powinno trwać dłużej niż 2 tygodnie. Gdyż nie będzie już ona spełniała swojego zadania, wręcz przeciwnie może zniszczyć paznokieć.

Używania polerki do paznokci nie należy pomijać podczas zabiegu manicure. Jest ono bardzo proste, a efekty na zdrowych i zadbanych paznokciach mogą być spektakularne. Akcesoria polerujące o gradacji około 400 służą do wygładzania płytki paznokcia i ewentualnego wyrównywania ich krawędzi. Natomiast te powyżej 400 idealnie wypolerują warstwę wierzchnią. Wystarczy przez kilka chwil potrzeć paznokieć, aby stał się perfekcyjnie gładki i błyszczący. A co ważne po jej użyciu niekiedy nie ma potrzeby stosowania już lakierów nabłyszczających. Polerka do paznokci pozwala uzyskać niekiedy taki sam efekt jak przy wysokiej jakości nabłyszczaczach, a po nałożeniu lakieru kolorowego lepiej się on utrzymuje na wypolerowanej płytce.

3 Claveles produkuje różnego rodzaju akcesoria kosmetyczne. Zawsze skupiając się aby były jak najlepszej jakości, a używanie ich było tak samo przyjemne w salonie manicure i we własnym domu. Sama polerka do paznokci może mieć różne kształty i powierzchnie polerujące. Polerki do paznokci o kształcie podłużnego pilniczka lub prostokątnego bloczku mogą mieć te same właściwości i tak samo działać na płytkę paznokcia.