Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Inne akcesoria do manicure i pedicure

Inne akcesoria do manicure i pedicure

Wycinacz do skórek

Inne akcesoria do manicure i pedicure

Wycinacz do skórek z pilnikiem 12,5cm

Inne akcesoria do manicure i pedicure

Zestaw do manicure w etui Indico

Inne akcesoria do manicure i pedicure

Żyletki do hebla 10szt./op.


Szeroki wachlarz akcesoriów kosmetycznych Akcesoria kosmetyczne to niezwykle szeroka dziedzina różnego rodzaju artykułów.

Narzędzia i akcesoria kosmetyczne często znajdują zastosowanie zarówno w sposób profesjonalny i domowy. Nierzadko część zabiegów wykonuje się w domowym zaciszu, tylko te profesjonalne i bardziej skomplikowane przeprowadzamy w salonie kosmetycznym. Pielęgnacja twarzy, ale i całego ciała jest niezwykle ważna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie ma tutaj podziałów ze względu na płeć. Wysoka jakość i trwałość akcesoriów użytkowanych w salonie kosmetycznym i domu ma duże znaczenie, dlatego 3 Claveles przykłada ogromną wagę do ich produkcji.
Posiadamy w ofercie przede wszystkim serię produktów do użytku profesjonalnego. Wykonane z materiałów nadających się do sterylizacji i dezynfekcji. Akcesoria użytkowane indywidualne nie muszą być odkażane, dlatego też ich produkcja nieco różni się od tych profesjonalnych. Mogą być one kolorowe, z nadrukami czy powlekane we wszystkich odcieniach tęczy. Warto jednak pamiętać, że raz na jakiś czas nawet akcesoria używane w domu muszą zostać oczyszczone by służyły jak najdłużej.

Manicure i pedicure to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonie kosmetycznym, ale również podczas home spa.

Jeśli zabieg ma być w 100% profesjonalny warto zadbać o odpowiednio dobrane akcesoria do manicure i pedicure. Poza podstawowymi istnieje szereg narzędzi dodatkowych dzięki, którym wszystko pójdzie sprawniej i przyjemniej. Hebel i żyletki 3 Claveles to jedne najpopularniejszych akcesoriów używanych podczas pedicure, a ich jakość znacząco wpływa na efekt końcowy całego zabiegu.