Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zestawy nożyczek fryzjerskich, czyli idealny komplet narzędzi fryzjerskich

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Degażówki fryzjerskie Cinema ES 28 + pęseta

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Nożyczki fryzjerskie Cinema + pęseta

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Nożyczki fryzjerskie COOL Blue + brzytwa

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Nożyczki fryzjerskie COOL Green + brzytwa

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Nożyczki fryzjerskie COOL Pink + brzytwa

Zestawy nożyczek fryzjerskich

Zestaw nożyczek fryzjerskich Skool


Zestawy narzędzi fryzjerskich

Fryzjer, niezależnie od stopnia zaawansowania potrzebuje niezbędnych narzędzi do wykonywania swojej pracy w sposób profesjonalny. 3 Claveles wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów branży fryzjerskiej tworzy autorskie, wyselekcjonowane z najlepszych narzędzi zestawy nożyczek fryzjerskich. Dobrej jakości, idealnie leżące w dłoni nożyczki do strzyżenia włosów i degażówki są podstawą każdego stylisty.

Na co trzeba zwrócić uwagę kupując nożyczki fryzjerskie?

Po pierwsze materiał z którego zostały wykonane. Ponieważ stal hartowana wykorzystywana do produkcji narzędzi tnących używanych we fryzjerstwie to podstawa. Dzięki niej zyskują one swoje właściwości długowieczności przy właściwym użytkowaniu i odpowiednią ostrość. Trzeba bowiem wiedzieć, że ostrze każdych nożyczek, brzytwy czy noża chińskiego jest najważniejszą ich częścią. Musi być niezawodne i tak samo ostre podczas całego okresu ich używania.

3 Claveles przykłada ogromną wagę do jakości swoich wyrobów. Dlatego nożyczki fryzjerskie czy brzytwy wykonuje się z dbałością o każdy szczegół, a szlifowanie ostrza jest najważniejszym procesem produkcji. Biorąc do ręki narzędzia fryzjer musi czuć, że jest to produkt wysokiej jakości, który posłuży mu przez wiele lat pracy.

Kiedy warto kupić zestaw nożyczek fryzjerskich?

Zestawy nożyczek fryzjerskich składają się z nożyczek klasycznych do strzyżenia włosów oraz degażówek do cieniowania i przerzedzania kosmyków. Niektóre z nich posiadają dodatkowo brzytwę fryzjerską z tej samej serii co nożyczki. Jest to idealnym rozwiązaniem dla osób zdecydowanych na konkretny typ narzędzi lub dla początkujących fryzjerów, potrzebujących cały zestaw niezbędnych przyborów. Przybornik do bezpiecznego przechowywania narzędzi jest dodatkowym atutem przy wyborze zestawu nożyczek fryzjerskich.