Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Lusterka kosmetyczne

Lusterka kosmetyczne

Lusterko kompaktowe

Lusterka kosmetyczne

Lusterko stojące 13cm


Jednym z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków do łazienki są różnego rodzaju lusterka kosmetyczne.

Dzięki lusterkom z łatwością można wykonać wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne czy perfekcyjny makijaż. Najchętniej kupowane są lusterka kosmetyczne okrągłe, dość sporej średnicy, by widzieć w ich odbiciu całą twarz. Mobilność lusterka wolnostojącego gra ogromną rolę przy zakupie, łatwo je przenieść kiedy najdzie taka potrzeba. 3 Claveles dba o jakość użytych materiałów przy produkowaniu akcesoriów kosmetycznych, więc stelaż każdego lusterka jest stabilny i pozwala na jego dowolne przenoszenie. Dobre lusterko ponadto powinno mieć powierzchnię odbijającą z dwóch stron, najlepiej jedną powiększającą, drugą standardową.

Jak wybrać odpowiednie lusterko do swojego domu lub salonu kosmetycznego, aby było jak najlepsze i spełniało swoje funkcje?

Jego wybór jest niezwykle istotny, gdyż decyduje o jakości i precyzji wykonywanego makijażu i komforcie pracy. W zależności od tego gdzie zostanie postawione będzie zależało, jaka powinna być wysokość nóżki lusterka. Nie powinno być ani zbyt niskie, ani tym bardziej za wysokie, bo nie będzie komfortowe w użytkowaniu. 3 Claveles posiada lusterka kosmetyczne stworzone z myślą o różnych użytkownikach, by dopasować je do indywidualnych potrzeb. Warto również zastanowić się nad odpowiednim doświetleniem miejsca pracy. Jeśli akcesoria nie posiadają wbudowanych dodatkowych źródeł, takich jak żarówki LED. Lusterko powinno posiadać miejsce gdzie można zamontować dodatkową lampkę, aby móc w pełni cieszyć się z jego użytkowania.