Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Nożyczki do paznokci to podstawowe narzędzia kosmetyczne do manicure i pedicure

 


Nożyczki do paznokci do salonu kosmetycznego i do użytku domowego

Dzisiejsza kosmetologia i podologia rozwijają się z dnia na dzień wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dzięki narzędziom, takim jak profesjonalne nożyczki do paznokci, jakość oferowanych usług może pozostać na najwyższym poziomie. Wyposażając salon kosmetyczny czy podologiczny należy kierować się jakością narzędzi kosmetycznych użytkowanych na co dzień.

Profesjonalne nożyczki kosmetyczne wykonane z dobrej jakości nierdzewnej stali hartowanej pozwolą na precyzyjne i szybkie skrócenie paznokci. Przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na odpowiednio zakończone krawędzie, by nożyczki sprawdziły się zarówno przy manicure jak i pedicure. Wysoka jakość wykonania gwarantuje dodatkowo możliwość wieloletniego użytkowania narzędzi nawet podczas pracy z grubymi i twardymi paznokciami. Do bardziej precyzyjnych zabiegów lub miejscowego wycinania płytki warto mieć nożyczki z wygiętymi i zwężanymi ostrzami, aby zminimalizować ryzyko zbyt głębokiego cięcia.

Rozmiar nożyczek w kosmetyce ma ogromne znaczenie, im lepiej leżą w dłoni, tym większy komfort pracy. Małe i wąskie płytki należy skracać bardziej precyzyjnymi narzędziami, najlepiej z zaostrzonym końcem. Warto również zwrócić uwagę na design wybranego produktu. 3 Claveles oferuje nożyczki do paznokci ze stali nierdzewnej przeznaczone do sterylizacji w autoklawie. A także kolorowe (pokryte emalią) lub niklowane polerowane, które nie są przystosowane do poddawania wysokim temperaturom.