Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Nożyczki do skórek pozwalają wykonać perfekcyjne manicure


Nożyczki do skórek są jednym z podstawowych narzędzi do wykonywania zabiegu manicure.

Profesjonalne nożyczki do skórek różnią się od tych metalowych przede wszystkim jakością wykonania i użytych do ich wyprodukowania materiałów. Nożyczki przeznaczone dla salonów kosmetycznych w większości są wykonywane ze stali nierdzewnej, chirurgicznej lub niklowanej. Jakość użytych materiałów gwarantuje zachowanie ostrości przez długi czas użytkowania bez konieczności ostrzenia. A także możliwość ich sterylizacji i dezynfekcji. 3 Claveles przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich wyrobów, zwraca szczególną uwagę, by każda para nożyczek zapewniała idealną precyzję pracy.

Co wyróżnia nożyczki do skórek 3 Claveles?

Nożyczki do skórek 3 Claveles zaprojektowano tak, aby ich ostrze miało możliwość usunięcia nawet najkrótszych skórek paznokcia. Dzieje się tak ponieważ w większości przypadków są one wąskie i długie. Dlatego wykonanie manicure może być bardzo precyzyjne i szybkie. We wszystkich dostępnych nożyczkach do skórek ostrze zostało wyprofilowane pod odpowiednim kątem tak by praca była łatwa zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych.

Nożyczki używane w salonach kosmetycznych bezwzględnie należy poddawać sterylizacji. Stal nierdzewna charakteryzuje się doskonałą odpornością na wysokie temperatury w autoklawie oraz na płyny służące do dezynfekcji.

Do użytku domowego polecamy kolorowe nożyczki. Właśnie ze względu na fakt, iż nie trzeba ich poddawać wysokim temperaturom sterylizującym. Laminatu na rączce nie wolno moczyć w płynie dezynfekującym, stalowe ostrze natomiast powinno się po każdym użyciu odkażane.